Wakacje z Młodzieżowym Domem Kultury

Rok szkolny zbliża się ku końcowi, dlatego to dobry moment, żeby zastanowić się nad tym, jak efektywnie spędzić wakacje. Do skorzystania ze swojej oferty zachęcają pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury.

W placówce przez cały lipiec i dwa ostatnie tygodnie sierpnia będzie można wziąć udział w zajęciach otwartych. Podczas lekcji młodzi słupszczanie nauczą się gry na gitarze, keyboardzie, a także poprawią swoje umiejętności wokalne i plastyczne. Żeby uczestniczyć w ćwiczeniach trzeba wcześniej się na nie zapisać. Wszystkie szczegóły oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury.

Wakacje z Młodzieżowym Domem Kultury

Oprócz zajęć indywidualnych, w placówce odbędą się także półkolonie dla uczniów z klas I-III szkoły podstawowej. Organizatorzy zaplanowali dwa turnusy: pierwszy rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 3 lipca, a drugi rozpocznie się 6 lipca i zakończy 10 lipca. W programie zaplanowano między innymi zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne i wycieczki autokarowe. Udział w półkoloniach jest odpłatny. Koszt jednego turnusu to 125 złotych. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj. Odpowiedni formularz znajduje się na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury. Liczba miejsc jest ograniczona. W każdym turnusie może wziąć udział 40 osób.

W tym roku wyjątkowo szybko rozpoczęła się także rekrutacja na zajęcia oferowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w roku szkolnym 2015/2016. Osoby, które chcą zapisać swoje dziecko po raz pierwszy, mają czas na złożenie odpowiedniego wniosku do 17 czerwca. 30 czerwca ukaże się lista osób przyjętych na konkretne zajęcia, a także informacja o wolnych miejscach w poszczególnych pracowniach.