Uczniowie ze Słupska gośćmi specjalnymi w „Dancing with the Stars”

Uczniowie Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku zostali zaproszeni w charakterze gości specjalnych do programu rozrywkowego „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Młodzież pojawiła się w Warszawie na zaproszenie Rafała Maseraka, popularnego polskiego tancerza.

Martyna Skrobek i Jakub Gutowski, uczniowie ZSI w Słupsku, zostali zaproszeni w charakterze gości specjalnych do popularnego programu rozrywkowego „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” emitowanego przez telewizję Polsat. Młodzi słupszczanie wspólnie z przyjaciółmi z zespołu Finezja pojawili się w Warszawie na zaproszenie Rafała Maseraka, polskiego tancerza reprezentującego najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich.  Maserak od 2014 roku występuje w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Wcześniej popularny tancerz  brał udział w programie „Taniec z gwiazdami” emitowanym przez TVN, został tam m.in. dwukrotnym zdobywcą Kryształowej Kuli.

– Martyna i Jakub pasjonują się tańcem towarzyskim, trenują tę dyscyplinę w zespole Finezja ze Sławna pod okiem instruktora Adriana Zielińskiego – informuje Daniel Stawski z ZSI w Słupsku. – Oboje stanowią zgraną parę taneczną, która z powodzeniem bierze udział w licznych turniejach tańca towarzyskiego. W Warszawie w roli honorowych gości w  tanecznym show młodzi słupszczanie  pojawili – informuje D. Stawski.

Jak do tego doszło? Umiejętności taneczne młodzieży zostały dostrzeżone i docenione przez Rafała Maseraka podczas wcześniejszych wspólnych warsztatów tanecznych. Efektem tego była m.in. wizyta uczniów w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W stolicy uczniowie zasiedli na widowni, mieli też okazję zwiedzić studio oraz porozmawiać z uczestnikami tegorocznej edycji programu, m.in. z raperem i zawodnikiem MMA Popkiem, Janem Klimentem, Angeliką Muchą, Waleriją Żurawlewą, Dariuszem Wieteską, Katarzyna Vu Manh oraz innymi.