Tymczasowy salon Agata w Słupsku już otwarty dla Klientów

Tymczasowy salon Agata zlokalizowany przy ul. Wspólnej 1 w Bolesławicach k. Słupska będzie w najbliższym czasie zastępował nieczynny obiekt w Kobylnicy. Lokalizacja zastępczego sklepu zagwarantuje Klientom wygodne zakupy aż do momentu ponownego otwarcia dotychczasowego obiektu sieci.

Tymczasowy salon, który sieć Agata S.A. uruchomiła w poniedziałek, 11 lipca, jest usytuowany zaledwie 1,8 kilometra od adresu w Kobylnicy, gdzie funkcjonował dotychczasowy obiekt. Dzięki temu Klienci mogą stacjonarnie dokonywać zakupów ulubionych mebli i akcesoriów, bez konieczności wybierania się do zlokalizowanych w większej odległości punktów sprzedaży. Przejściowa lokalizacja zapewnia wystarczającą powierzchnię, aby na ekspozycji sklepu pokazać szeroki wachlarz produktów z asortymentu Salonów Agata.

Decyzja o bardzo sprawnym przygotowaniu i otworzeniu zastępczego salonu była podyktowana przede wszystkim potrzebami Klientów. Mimo możliwości zamawiania towarów online, sieć chciała stworzyć możliwość dalszego dokonywania zakupów w sklepie stacjonarnym.

Troska o naszych Klientów ma zawsze szczególne znaczenie dla naszej firmy. Dlatego też, pomimo tymczasowego zamknięcia salonu w Kobylnicy, uruchomiliśmy zastępczy sklep, aby osoby ze Słupska i okolic chcące wyposażać swoje domy w modne meble i akcesoria, miały taką możliwość -wyjaśniają przedstawiciele firmy Agata S.A.

Dokładna data ponownego uruchomienia salonu w Kobylnicy nie jest na razie znana. Sieć Agata S.A. będzie jednak możliwie szybko informować o kolejnych decyzjach dotyczących tymczasowo zamkniętego obiektu.

Informacja i fotografia – Agata S.A