TY-dzień dla Ciebie w Zagrodzie Swołowo!

Zagroda Inicjatyw Twórczych oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Redzikowo zapraszają na wydarzenie „TY-dzień dla Ciebie”, które odbędzie się w terminie 4 – 8 marca w Swołowie. Będzie to pięć dni pełnych warsztatów i wydarzeń kulturalno-artystycznych skupionych wokół wellbeingu, rozwoju osobistego oraz troski o siebie zgodnie z nurtem slow life!

TY-dzień dla Ciebie w Zagrodzie Swołowo!
TY-dzień dla Ciebie w Zagrodzie Swołowo!

Zbliżający się Dzień Kobiet i Mężczyzn to idealny czas na podarowanie sobie prezentu. Spotkania w Zagrodzie Inicjatyw Twórczych w Swołowie będą trwały od poniedziałku (04.03) do piątku (08.03), a przygotowany program obejmuje m.in. warsztaty, jogę, inspirujące spotkania z kobietami sukcesu jak i sporą dawkę humoru w formie stand-upu.

Program „TY-dzień dla Ciebie”:

Warsztaty kosmetyków czekoladowych ze studiem Iskra Mocy – 4 marca, godz.18:00. Warsztaty odpłatne – 199 zł/os. Obowiązują zapisy: telefoniczne (tel. 573 148 724)
lub mailowe (swolowo@gok.slupsk.pl).

Warsztaty czekoladowe - TY-dzień dla Ciebie w Zagrodzie Swołowo!
Warsztaty czekoladowe – TY-dzień dla Ciebie w Zagrodzie Swołowo!

Joga w zaciszu Swołowa prowadzona przez Ewelinę Szymańską – 5 marca, godz.18:00. Wstęp wolny, obowiązują zapisy: telefoniczne (tel. 573 148 724)
lub mailowe (swolowo@gok.slupsk.pl).

Joga - TY-dzień dla Ciebie w Zagrodzie Swołowo!
Joga – TY-dzień dla Ciebie w Zagrodzie Swołowo!

Wernisaż wystawy fotografii Marzeny Safader pt. ”Niepozowane” – 6 marca, godz. 18:00. Wstęp wolny.

Stand-up Darka Gatniejewskiego pt. „Świat zwariował” – 7 marca, godz. 18:00. Bilety w wysokości 30 zł/os. dostępne na stronie www.kupbilecik.pl.

Prelekcja pt. „Od marzeń do rzeczywistości: historia Małgorzaty Matis jako przykład transformacji pasji w życiową misję” – 8 marca, godz. 18:00. Wstęp wolny.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.zagrodaswolowo.pl.

Informacja I zdjęcia: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Redzikowo.