Twarze przekonają do czytania książek? W Słupsku mówią, że tak

Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku organizuje niestandardową akcję mającą na celu przyciągnięcie młodych ludzi do biblioteki i popularyzację czytelnictwa. Akcja Zostań twarzą biblioteki polega na organizowaniu profesjonalnych sesji fotograficznych w studio oraz w słupskich plenerach miejskich.

 

 

 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej organizuje akcję „Zostań twarzą biblioteki”. Aby zgłosić sie do akcji i otrzymać komplet profesjonalnych zdjęć wystarczy mieć ukończone 16 lat.  Nie wymagane jest wcześniejsze doświadczenie, ani nie trzeba spełniać żadnych szczególnych warunków. Wystarczą chęci do tego, by dać się fotografować z książką.

 

 

 

– W ramach akcji  zorganizujemy w październiku i listopadzie kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych w warunkach studyjnych w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz na ulicach miasta (sesje w stylu streetfashion – informuje Piotr Michalak, kierownik Działu Promocji i Informacji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku.

 

 

 

Jak zapewnia kierownictwo słupskiej biblioteki zdjęcia zostaną wykorzystane wyłącznie w materiałach promocyjnych biblioteki (drukowanych i internetowych), a w zamian za prawo do publikacji