Trwa zbiórka pieniędzy dla chorej dziewczynki

Kilkunastu artystów zaprezentowało swoje umiejętności w trakcie wyjątkowego koncertu kolęd, który 10 grudnia odbył się w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Równolegle, tuż przed wejściem do Sali, w której odbywały się występy, prowadzony był kiermasz ciast i ozdób, z którego dochód został przeznaczony na leczenie Natalki Przedborskiej. Dziewczynka choruje na nowotwór złośliwy kości.

 

Wyjątkowy koncert, który spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, która licznie przybyła do Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, by oglądać popisy artystów, którzy rozwijają swoje muzyczne talenty w czasie zajęć organizowanych przez placówkę. Świąteczne kolędy wykonywali więc gitarzyści, perkusiści, klawiszowcy oraz wokaliści. Zwieńczeniem całego koncertu był wspólny występ młodych adeptów gry na instrumentach oraz ich instruktorów.

 

– Nie tylko świąteczny nastrój wpłynął na wyjątkowość całego wydarzenia. Gdy na scenie prezentowali się poszczególni artyści, tuż przed wejściem na koncertową salę, odbywał się kiermasz ciast i ozdób świątecznych przygotowanych przez mieszkanki Gminy Kobylnica: Ewę Górecką, Agnieszkę Pyzik i Grażynę Chalecką oraz rodziców dzieci, z którymi uczy się Natalka – informuje Karol Kotusiewicz, specjalista ds. wizerunku gminy Kobylnica

 

Reklama - Podnośnik koszowy w SłupskuPodnośnik koszowy Słupsk

Uzyskane w ten sposób pieniądze zostały przekazane fundacji, która pomaga gromadzić środki na leczenie Natalki Przedborskiej. Dziewczynka choruje na nowotwór złośliwy kości, którego leczenie jest bardzo kosztowne.

 

Sumę środków, jakie udało się zebrać w czasie wydarzenia poznamy niebawem. Zabezpieczone puszki zostały przesłane do siedziby Fundacji, która pomaga dziewczynce. Jednak organizatorzy już dziś dziękują wszystkim, którzy wsparli całą akcję.

 

Reklama