Takiej imprezy w Słupsku jeszcze nie było. Tłum zainteresowanych

23 kwietnia na terenie Parku Kultury Sportu i Rekreacji odbędzie się I Słupski Dzień Bańki Mydlanej. Na fb zainteresowanych wydarzeniem jest już blisko 300 osób.

 

 

– Każdy  chociaż raz puszczał bańki mydlane. Niektórym z nas wychodziły ogromne, innym całkiem drobne. Puszczaliśmy je z wprawą, a czasami bardzo nieporadnie. Niezmienny pozostawał zawsze ich kształt i fakt, że budzą uśmiech na twarzy – i właśnie dlatego Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie ze Słupskimi Bańkami Mydlanymi postanowił zorganizować I Słupski Dzień Bańki Mydlanej – informuje Marta Szudobaj z OSiR Słupsk.

 

 

Impreza odbędzie się 23 kwietnia na terenie Parku Kultury Sportu i Rekreacji. W iście bajkowej atmosferze z wytwornic puszczanych będzie setki tysiące baniek. Każdy, bez względu na wiek będzie mógł skorzystać ze sprzętu udostępnionego przez Słupskie Bańki Mydlane i stworzyć swoją, największą bańkę. Na wszystkich, którzy wezmą udział w dniu bańki czekać będzie wiele atrakcji. Największą z nich będzie niewątpliwie zamykanie osób w bańkach.

 

 

Dzień Bańki odbędzie się w godzinach od 15:00 do 17:00.