„Szóstka” w Lotto trafiona w Słupsku!

Szczęście uśmiechnęło się do osoby, która zagrała w Lotto w Słupsku w kolekturze przy ulicy Stary Rynek 7. Jej wygrana to aż 24 641 332,00 złotych.

Lotto

– Szczęśliwiec zawarł jeden zakład na chybił trafił i zagrał systemem, dzięki czemu, poza wspomnianą „szóstką” o wartości ponad 24 milionów złotych, kwota dodatkowych wygranych wynikających z zawarcia tego typu zakładu wyniosła 103 814,40 złotych – informuje Damian Wiśniewski, Biuro Rzecznika Prasowego Lotto.

Szczęśliwe liczby

A oto liczby, dzięki którym gracz ze Słupska trafił na listę Lottomilionerów: 8, 22, 29, 38, 41, 47.

Warto podkreślić, że Słupsk po raz czwarty pojawił się na mapie miast w którym grają Lottomilionerzy, co więcej wczorajsza wygrana jest tą rekordową.

Do tej pory najwyższą wygraną w Lotto w tym mieście odnotowano 14 sierpnia 2014 roku, wyniosła wtedy dokładnie: 7 009 272,80 złotych.

Duży Lotek

Duży Lotek, a od 9 października 2009 roku – Lotto – to najstarsze dziecko Totalizatora Sportowego, które zarazem jest łatwe w pojęciu jego zasad oraz może przynieść kosmiczne wygrane.

Jak grać w Lotto? To prostsze niż mogło by się wydawać.

W kolekturze Totolotka bierzemy uniwersalny blankiet do gry i zaznaczamy odpowiednie pole w miejscu rodzaj gry.

Po pionowym przekreśleniu sześciu z czterdziestu dziewięciu liczb oddajemy kupon dla osoby upoważnionej do wydruku kuponu z lottomatu.

W Lotto możemy grać na dwa sposoby, typując swoje liczby lub korzystając z algorytmu losującego dla nas sześć innych od siebie, przypadkowych liczb.

Duży Lotek cieszy się w naszym kraju dużą popularnością, szczególnie w okresach dużych kumulacji wygranych.

Najwyższa kumulacja wyniosła ponad czterdzieści milionów polskich nowych złotych, było to w listopadzie ubiegłego roku.

Każdy z nas może zagrać w Lotka, nie trzeba wiele, wystarczy skreślić sześć odpowiednich cyfr i możemy stać się milionerami.

Niestety, szanse na wygraną są bardzo nikłe (0,000072%) lecz nie znaczy to, że nie warto próbować swojego szczęścia, wręcz przeciwnie.

W regulaminie gry przewidziano trzy rodzaje zakładów, proste, które podlegają jednemu losowaniu.

wielolosowaniowe, które mogą określić liczbę kolejnych losowań od 2 do 10 oraz zakłady systemowe, w których możemy zaznaczyć więcej niż sześć cyfr ale nie więcej niż 12.

Cena zakładu systemowego zależna jest od ilości kombinacji cyfr. Na wygrane pierwszego stopnia przeznacza się aż 36% całej kumulacji.