Sportowe wyzwania w Ustce

W najbliższy weekend mieszkańcy Ustki oraz turyści przebywający w kurorcie będą mogli wesprzeć akcję społeczną T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. W ramach tej akcji, przez cale wakacje, aż do 27 września Polacy wspólnie pokonują kilometry, wykorzystując przy tym nowe technologie. Ich aktywność zostanie zamieniona w pomoc finansową dla dzieci.

Strefa akcji pojawi się na plaży przy latarni morskiej. Organizatorzy zapewniają, że na mieszkańców i turystów będą czekać sportowe atrakcje oraz letnie upominki od T-Mobile Polska. Plażowicze będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, a także skorzystać z darmowego WI-FI. Będzie to także doskonała okazja do spotkania z ambasadorami akcji: Aleksandrą Goss, zdobywczynią Pucharu Świata w jeździe na wrotkach oraz Rafałem Maślakiem, Misterem Polski 2014.

Sportowe wyzwania w Ustce

Ustkę czeka podwójne wyzwanie, ponieważ pokonywane w ten weekend kilometry wesprą czwarty i piąty etap akcji. Etap czwarty kończy się 8 sierpnia, natomiast w niedzielę rozpocznie się etap piąty, który potrwa do 22 sierpnia.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie internetowej www.kilometrami.pl.