Słupsk konkuruje o darmowy koncert. Możesz pomóc!

W czerwcu Quebonafide wyruszy w trasę Red Bull Music Presents. Zagra otwarte koncerty z dachu muzycznego autobusu w siedmiu miastach. Raper powierzył swoim fanom decyzję o tym, gdzie wystąpi. Na stronie www.redbullmusic.pl/quebonafide można głosować na miasta, które znajdą się na trasie. Wyścig potrwa jeszcze tylko do poniedziałku, więc to ostatnie dni, kiedy można oddawać głosy.

– Quebonafide jest gwiazdą tegorocznej odsłony trasy koncertowej Red Bull Music Present – informuje Paulina Gosik z Red Bull. -. Muzyczny autobus z raperem na pokładzie odwiedzi siedem polskich miast, które w głosowaniu wybiorą internauci. W wybranych lokalizacjach odbędą się otwarte, darmowe koncerty. W rywalizacji na głosy udział bierze dziesięć miast: Bydgoszcz, Toruń, Sosnowiec, Częstochowa, Radom, Słupsk, Elbląg, Piotrków Trybunalski, Szczecin, Tarnów. Głosowanie trwa do 23 kwietnia. Codziennie można oddać jeden głos – dodaje Gosik.

Rywalizacja jest zacięta. Oddano już ponad 100 tysięcy głosów! Na szczycie notowania obecnie znajduje się Szczecin, który ma już ponad 15 tysięcy głosów. Po piętach depcze mu Piotrków Trybunalski, któremu już niewiele brakuje by przekroczyć tę liczbę. Pierwszą trójkę zamyka Częstochowa z ponad 13 tysiącami głosów. Różnice pomiędzy nią a następnymi w kolejności: Radomiem, Sosnowcem i Bydgoszczą są niewielkie. Zapowiada się, że najostrzejszy bój o ostatnie miejsce na trasie stoczą Tarnów i Słupsk. Na końcu notowania znajdują się zaś Elbląg i Toruń – to te miasta najbardziej potrzebują waszych głosów! Swoje typy należy wskazywać na stronie www.redbullmusic.pl/quebonafide, gdzie na bieżąco można również śledzić wyniki wyścigu miast.

Quebonafide to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich raperów młodego pokolenia. Jego „Egzotyka” to najlepiej sprzedający się polski album 2017 roku. Płyta powstawała podczas podróży rapera po świecie, a każdy z utworów opowiada historię związaną z jednym z odwiedzonych przez niego krajów.

Podróż to także motyw przewodni trasy Red Bull Music Presents. Dlaczego? Tłumaczy Krystyna Czubówna w specjalnej zapowiedzi trasy: https://www.redbull.com/pl-pl/red-bull-music-presents-quebonafide-on-tour.