Po przerwie rozpoczyna działalność Szkoła Rodzenia przy słupskim szpitalu

Po przerwie spowodowanej epidemią COVID-19 rozpoczyna działalność Szkoła Rodzenia przy słupskim szpitalu.

Zdajemy sobie sprawę jak ważnym wydarzeniem są narodziny dziecka w każdej rodzinie. Położna z naszego szpitala przygotuje do tego wszystkich chętnych młodych rodziców, a jednocześnie przyszłe mamy będą mogły poznać miejsce, w którym na świat przyjdą ich dzieci – mówi Andrzej Sapiński, prezes słupskiego szpitala.

W naszym szpitalu kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem mam do porodu, przyjęciem na świat dziecka i całą opieką okołoporodową mamy i dziecka. Pracuje z nami doskonały zespół lekarzy i położnych oraz posiadamy doskonałą infrastrukturę: dobrze wyposażone sale porodowe i dwuosobowe pokoje poporodowe z węzłami sanitarnymi – zachęca Anetta Barna-Feszak, wiceprezes szpitala.

Na zajęcia w Szkole Rodzenia przy szpitalu mogą zapisywać się panie po 25. tygodniu ciąży, posiadające zaświadczenie od lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w spotkaniach.

Wykłady, warsztaty i ćwiczenia będą odbywały się w odpowiednio przygotowanej sali, w budynku H kompleksu szpitala przy ul. Hubalczyków 1 w Słupsku.

Szczegółowe informacje i zapisy prowadzone są pod nr tel. 59 84 60 580.

Informacja – Szpital Słupsk

Fotografia – Szpital Słupsk (fotografia została zmodyfikowana względem oryginału przez redakcję 10minut.tv w celu optymalizacji jej parametrów do publikacji internetowej na stronie 10minut.tv)