Miasto zmienia zasady stawiania reklam. Powiedz co o tym myślisz

9 maja ruszą zapisy na konsultacje dotyczące uchwały reklamowej, które w tym roku przeprowadzone zostaną również przy użyciu platformy slupsk.wdialogu.is.uw.edu.pl.

 

– Zachęcamy do zakładania kont oraz do zapisów na debatę tekstową (która odbędzie się na platformie) oraz na spotkania konsultacyjne (jedno odbędzie się dla mieszkańców, drugie dla przedsiębiorców). Zapisy pozwolą prowadzącym dopiąć aspekty organizacyjne – oszacować, ile wydrukować materiałów oraz jak ustawić salę. Na platformie dostępne są filmiki instruktażowe zarówno dźwiękowe, jak i w języku migowym, które pomogą w razie problemów przy zakładaniu konta czy udziału w samych konsultacjach – mówi Monika Węgrzyn ze słupskiego ratusza.

 

WAŻNE! Po założeniu konta należy wskazać w danych użytkownika miejsce zamieszkania – Słupsk. Dzięki platformie każdy zapisany uczestnik będzie mógł zgłaszać uwagi do projektu uchwały. Na platformie udostępnione są stworzone przez Wydział Polityki Przestrzennej materiały informacyjne oraz sam projekt uchwały.

Zachęcamy do udostępniania informacji, gdyż przyjęcie uchwały reklamowej wpłynie na kształt przestrzeni publicznych i tym samym najbliższego otoczenia, dlatego warto się angażować w tworzenie dokumentu.

 

Konsultacje projektu uchwały reklamowej będą trwały od 23 maja do 14 czerwca i będzie je prowadził Wydział Polityki Przestrzennej. W razie pytań technicznych dotyczących konsultacji przez platformę należy kontaktować się z Wydziałem Dialogu i Komunikacji Społecznej, natomiast na pytania merytoryczne dot. uchwały odpowiedzi udziela Wydział Polityki Przestrzennej.