Masz pomysł na działalność? Przyjdź na spotkanie i sprawdź jak ją sfinansować

Masz pomysł na własną działalność, ale nie wiesz skąd i jak pozyskać środki na jej otwarcie? Pomóc może spotkanie organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Jak sfinansować pomysł na działalność

Podczas spotkania zostaną omówione możliwości dofinansowania z Programów Operacyjnych na lata 2014-2020, w tym: PO Wiedza Edukacja Rozwój, PO Inteligentny Rozwój, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego. Poruszony zostanie także aspekt wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej ze środków Powiatowego Urzędu Pracy, a także finansowanie w ramach zwrotnych instrumentów finansowych, jakim jest inicjatywa JEREMIE.

Spotkanie informacyjne

Spotkanie odbędzie się we wtorek 25 sierpnia w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich mieszczącego się przy ulicy Portowej 13b ( w budynku Słupskiego Inkubatora Technologicznego) w godzinach od 10.00 do 13.30.

Żeby wziąć udział w spotkaniu należy wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa. Można to zrobić przesyłając formularz zgłoszeniowy na adres punktinformacyjnyslupsk@arp.gda.pl lub dzwoniąc pod numer (59) 846 81 14.

Więcej szczegółów oraz formularz można znaleźć na stronie internetowej www.pomorskiewunii.pl.