„Mam Talent Online” w ZSI i SMS w Słupsku

W Zespole Szkół Informatycznych i Szkole Mistrzostwa Sportowego w Słupsku odbyło się wydarzenie pod nazwą „Mam Talent Online”.

W ramach konkursu uczniowie, nauczyciele, rodzice i sympatycy tych placówek prezentowali swoje talenty na szkolnym fanpage’u.

Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności społeczności szkolnej słupskiego ZSI i SMS, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych, sportowych i kreatywnych, a także propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu w okresie pandemii.

Konkurs „Mam Talent Online” odbywał się w 4 kategoriach: sport, muzyka, sztuki plastyczne i wyjątkowe hobby.

W ramach konkursu jego uczestnicy nadsyłali do organizatorów filmiki i zdjęcia prezentujące różnorodne umiejętności wokalno-muzyczne, rysunkowe, malarskie, sportowe, kulinarne, artystyczne, hobbystyczne itp.

O zwycięstwie uczestników w danej kategorii decydowała największa liczba pozytywnych reakcji – „lajków” na daną prezentację. Konkurs odbywał się na szkolnym fanpage’u – ZSI Słupsk.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach okazali się:

Maciej Gubernat, nauczyciel języka angielskiego w ZSI i SMS. Pedagog zwyciężył w kategorii sport.

Laura Kostrubiec, uczennica Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Licealistka zwyciężyła w kategorii muzyka.

Aleksandra Naskiewicz, uczennica Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Licealistka zwyciężyła w kategorii sztuki plastyczne.

Izabela Królikowska, uczennica Technikum Weterynarii przy ZSI. Uczestniczka zwyciężyła w kategorii wyjątkowe hobby

Wszyscy spisali się świetnie wykazując nieprzeciętny talent. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w wydarzeniu. Mieliśmy okazję podziwiać wyjątkową odwagę, zaangażowanie i kreatywność. Nasza młodzież, nauczyciele, rodzice oraz sympatycy szkoły zaprezentowali się wspaniale. Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować – mówi Daniel Stawski z ZSI w Słupsku.

„Mam Talent Online” w ZSI i SMS zorganizowała i koordynowała Katarzyna Serafin, nauczycielka w słupskim Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Ignacego Witkiewicza.