Koncert Walentynkowy w Lądowisku Kultury we Redzikowie

Walentynki to idealny czas, żeby zrobić niespodziankę ukochanej osobie, a wszak nie od dziś wiadomo, że romantyczny koncert złożony z nastrojowych piosenek to najlepszy wstęp do udanej randki.

Zapraszamy na specjalny walentynkowy koncert, podczas którego zabrzmią najpiękniejsze miłosne utwory w wykonaniu: Pawła Orlikowskiego (wokal), Justyny Bielawy-Banaś (wokal) oraz Macieja Słoniewskiego (saksofon).

Koncert Walentynkowy

Koncert odbędzie się 14 lutego (piątek), o godz. 18:00 w Lądowisku Kultury w Redzikowie.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia:

w Centrum Kultury w Głobinie oraz w Lądowisku Kultury w Redzikowie.

Organizator: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk
tel. 59 847 10 91

Artyści

Paweł Orlikowski

Finalista Kaszubskiego idola 2010, uczestnik programu telewizji TVN – X FACTOR, laureat wielu konkursów muzycznych – ogólnopolskich jak i zagranicznych, założyciel zespołów: Żąkile (nominacja i wyróżnienie nagrody starosty), stypendium w roku 2002 i wyjazd do Francji za osiągnięcia w dziedzinie muzyki, założyciel zespołu Trimens, Orlikowski BAND, założyciel wielu kółek muzycznych, częsty gość mediów, jego utwory można usłyszeć w rozgłośniach radiowych i telewizyjnych, nagradzany za promocje regionalną przez wojewodę, starostów.

Justyna Bielawa-Banaś

Laureatka wielu konkursów wokalno-muzycznych. Współpracowała z wybitnymi muzykami Polskiej sceny muzycznej. Ma za sobą szereg koncertów na estradzie krajowej z towarzyszącymi jej muzykami Big-Band-ów i orkiestr. Z Pawłem Orlikowskim nie jednokrotnie udowodniła na scenie, że ich głosy się zgadzają tworząc jedną piękną muzyczną całość.

Maciej Słoniewski

Wywodzi się ze Słupska i jest jednym z najbardziej rozchwytywanych saksofonistów młodego pokolenia. Choć edukację rozpoczął od fortepianu, to jednak brzmienie saksofonu nadało ostateczny tor jego życiowej drodze. Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, w klasie saksofonu klasycznego. Wszechstronne wykształcenie, położyło podwaliny pod chęć sięgnięcia po literaturę jazzową i ukłon w stronę swingującego oblicza saksofonu. Saksofonista na stałe wpisał się w nurt muzyki klubowej.

Plakat koncertu Walentynkowego
Plakat koncertu Walentynkowego