Giełda Edukacji w słupskim ZSI i SMS

Zespół Szkół Informatycznych i Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Słupsku zapraszają uczniów – kandydatów, rodziców i nauczycieli do uczestnictwa w Giełdzie Edukacji. Celem tego wydarzenia edukacyjnego jest zaprezentowanie oferty edukacyjnej przez ZSI i SMS na rok szkolny 2020/2021, przekazanie młodzieży, rodzicom i nauczycielom obszernych informacji niezbędnych do świadomego wyboru dalszej drogi kształcenia oraz promowanie idei świadomego wyboru dalszej drogi edukacyjnej.

Spotkania z osobami zainteresowanymi będą miały charakter zindywidualizowany, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa obowiązujących w czasie epidemii koronawirusa. Wystarczy zadzwonić na wskazany przez placówkę numer telefonu i umówić się na dowolną godzinę na spotkanie.

Giełda Edukacji
Giełda Edukacji

W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną słupskiego ZSI i SMS, z systemem rekrutacyjnym, poznać specyfikę nauczania na konkretnych kierunkach kształcenia, zasady funkcjonowania szkoły, wyniki matur. Organizatorzy przybliżą młodym ludziom możliwe ścieżki kariery. Ponadto będzie można zwiedzić pracownie zawodowe, artystyczne, sale lekcyjne oraz zapoznać się z wyposażeniem szkoły.

Rolę przewodnika – informatora będzie pełnił Pan Robert Zając, dyrektor administracyjny w ZSI i SMS w Słupsku. Rejestracja na Giełdę Edukacji w ZSI i SMS odbywa się telefonicznie pod numerem telefonu 698 674 139. Wszystkie spotkania w ramach giełdy odbywać się będą w budynku Zespołu Szkół Informatycznych przy ul. Koszalińskiej 9.