Bazarek Natury w Krępie Słupskiej 9 października

Owoce, przetwory, lokalne wyroby czy miody można w co drugą sobotę kupić w Krępie Słupskiej. Co dwa tygodnie Bazarek odwiedza nawet ponad tysiąc klientów. Kupują towary na 20 stoiskach. Jest to miejsce dla poszukiwaczy źródła naturalnej, zdrowej, lokalnej i ekologicznej żywności oraz dla osób, które troszczą się o zdrowie swojej rodziny.

Czym na tle innych ekologicznych sklepów wyróżnia się Bazarek Natury na terenie Centrum Produktów Lokalnych w Krępie Słupskiej? – Ekologiczne produkty są tu tańsze niż te w sklepach ze zdrową żywnością, bo wiele z nich pochodzi bezpośrednio od producentów – tłumaczy Tomasz, który regularnie odwiedza Bazarek.

Bazarek Natury - Krępa Słupska
Bazarek Natury – Krępa Słupska

Najczęściej w torbach kupujących lądują ryby z małych wędzarni oraz lokalne sery i nabiał. Nie mniejszą popularnością cieszą się owoce i warzywa pochodzące z ekologicznych upraw. W budkach przy Lipowej można też znaleźć stoiska z pieczywem, słodkościami, miodami czy przetworami.

Sporo klientów przychodzi tu co dwa tygodnie. Poznajemy ich po twarzach, często zatrzymują się, żeby z nami porozmawiać, kupić ulubione wyroby i zapytać o nowe smakołyki – mówi Danuta Ryba, z Gospodarstwa Rybackiego Złota Rybka w Lubuczewie.

Bazarek Natury zaprasza jutro, w sobotę 9 października w godzinach 10:00 – 13:00

Dodatkową atrakcją, która odbędzie się w Krępie po południu jest Kulturalny Piknik Integracyjny w ramach którego zaplanowaliśmy:

Warsztaty rodzinne FOLKOWA ZRĘCZNA PRACOWNIA REGGIO – godz. 16:00

Jesień zachwyca nas kolorami i atmosferą, a dary natury inspirują do wykonywania prac rękodzielniczych. Podczas jedynych w swoim rodzaju warsztatów rodzinnych wykonamy jesienne dekoracje i girlandy. Na warsztaty zapraszamy wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych. Wstęp wolny.

Koncert ZGAGAFARI – godz. 18:00

Początki zespołu ZGAGAFARI to rok 1997, kiedy to grupa sympatycznych przyjaciół gra na ulicach Darłówka. Z czasem wakacyjne muzykowanie przenosi się na profesjonalne sceny, wydarzenia, imprezy. Muzyka Zgagafari to przede wszystkim tradycje dźwięków słowiańskich, skandynawskich, celtyckich. Rubaszne, pełne harmonii i spontaniczności aranżacje cechuje piękne akustyczne brzmienie i wyjątkowa barwa. Legendy, pieśni i kołysanki – rewelacyjna układanka liryki, folku i historii.

Kulturalny Piknik Integracyjny
Kulturalny Piknik Integracyjny

WSTĘP WOLNY