Serwis Sportowy – Słupia Słupsk vs SMS ZPRP Płock (41:16)

Relacja z meczu szczypiornistek Słupi Słupsk z SMS ZPRP Płock.

Słupia Słupsk vs SMS ZPRP Płock

Miejski Klub Sportowy – Słupia Słupsk

Błyszczącą, niezwykle istotną częścią słupskiego sportu jest szkoląca prawdziwe gwiazdy polskiej piłki ręcznej Słupia Słupsk. Miejski Klub Sportowy jasno określa swoje cele i ideę z jaką działa, za największą wartość uważając samodoskonalenie właściwych ludzi. Zgodnie z głośnie wyrażaną opinią klubu, to właśnie to stanowi największą siłę każdej funkcjonującej w ramach niego drużyny.

Słupia Słupsk promuje czerpanie z trenowania przyjemności, co czyni grę radosną i owocną. Osiągnięcia piłkarek ręcznych w zmaganiach ogólnopolskich są dowodem efektownej realizacji misji klubu.

Ukształtowany na przestrzeni lat charakter klubu, jego odpowiedzialność wobec wychowanek, rodziców, partnerów i społeczeństwa, otwierają nowe możliwości dla młodych, aktywnych sportowo dziewczyn z regionu.

W MKS Słupi Słupsk swoją historię z piłką ręczną zaczynała między innymi będąca reprezentantką kraju w tej dyscyplinie Karolina Kudłacz, występująca w nim od 2002 roku.

Mecze rozgrywane przez drużynę I Ligi Kobiet i juniorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności, między innymi ze względu na reprezentowany przez płeć piękną wysoki poziom gry. Słupia Słupsk osiąga to dzięki ambitnemu, jednolitemu, proponowanemu przez MKS systemowi szkoleń.

www.slupiaslupsk.pl