Amerykanin będzie trenował słupskich futbolistów

Gavin Campbell, trener i zawodnik futbolu amerykańskiego dołączył do klubu Griffons Słupsk. pochodzi ze słonecznej Kalifornii. Jest doświadczonym zawodnikiem i trenerem z ponad dwudziestoletnim stażem w futbolu.
Treningi rozpoczął w wieku 6 lat. W swojej karierze grał w Kentucky State Universyty (Division II), gdzie rozpoczął później swoją przygodę trenerską. Ponadto był trenerem w University of La Verne (Division III) and Old Dominion University (Division I-FCS), i welu klubach w Europie.

Amerykanin będzie trenował słupskich futbolistów

Dlaczego Campbell wybrał Słupsk? Jak sam mówi, szukał drużyny z chęcią do doskonalenia swojej gry, takiej która jest głodna sukcesów i po pierwszej rozmowie z przedstawicielem klubu wiedział, że Słupsk jest taką drużyną.
Campbell w Słupsku będzie grał jako linebacker oraz fullback. Ponadto będzie koordynatorem defensywy.

Gavin jest dla nas olbrzymim wzmocnieniem. Cieszymy się, że ten sezon zapowiada się na prawdę interesująco. Chciałby z tego miejsca podziękować naszym kolegom z Seahawsk Sopot którzy bardzo nam pomogli w pozyskaniu tak wspaniałego zawodnika i trenera –tłumaczy Jakub Helinski, prezes Griffons Słupsk.