Żona potrzebna od zaraz

„Żona potrzebna od zaraz”, farsa autorstwa Edwarda Taylora, w reżyserii Dominika Nowaka, która zagości na deskach Nowego Teatru już 21 lutego 2020 r.

Święta za pasem, ale Nowy Teatr w Słupsku nie osiada na laurach i już rozpoczyna pracę nad następną premierą, a pierwsze próby ruszyły 19 grudnia. W lutym będziemy mogli zobaczyć pełną błyskotliwego humoru farsę, dzięki której z przymrużeniem oka i z ironią spojrzymy na problem poligamii, a premiera będzie świetną okazją do spędzenia wieczoru w karnawałowym klimacie w Nowym Teatrze.

„Żona potrzebna od zaraz”, to błyskotliwa komedia omyłek z nutką szalonej rywalizacji i zazdrości w tle. Młody i ambitny Jim zaprasza swojego ultrakonserwatywnego szefa do domu. Kolacja mająca zapewnić mu awans okazuje się jednak koszmarem! Z opresji może wybawić go tylko wierna i kochająca żona. Co jednak, gdy okaże się, że mężczyzna ma kilka żon i to nie do końca swoich? Odkrycie intrygi zbliża się z każdą minutą, a nadzieja na awans oddala nieubłaganie. Chyba, że okaże się, że prawomyślny pryncypał również ma coś za uszami…

„Żona potrzebna od zaraz”
Autor: Edward Tylor
Reżyseria: Dominik Nowak

JIM WATT – Igor Chmielnik
HELEN FOSTER – Monika Janik
EDNA CHAPMAN – Magdalena Płaneta
TERRI PRINGLE – Monika Bubniak
BILL McGREGOR – Krzysztof Kluzik
NANCY McGREGOR – Bożena Borek

Premiera: 21 lutego 2020 r. Duża Scena – Nowy Teatr w Słupsku