Darmowe warsztaty tworzenia komiksów i gier wideo dla słupszczan

Liceum Plastyczne im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Słupsku zaprasza miłośników concept artu i digital paintingu na „Warsztaty projektowania bohaterów”.

Zajęcia poprowadzi Andrzej Graniak, znany w Polsce rysownik, ilustrator i twórca konceptów.

Darmowe warsztaty tworzenia komiksów i gier wideo

Słupskie liceum plastyczne zaprasza wszystkich miłośników concept artu, digital paintingu, gier wideo, komiksów i artystycznej ilustracji na spotkanie warsztatowe z Andrzejem Graniakiem, znanym w Polsce rysownikiem, ilustratorem i twórcą konceptów.

Artysta jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in. na Satyrykonie w Legnicy, w Olen (Belgia), w Ankarze (Turcja).

Aktualnie tworzy koncepty do filmów animowanych, gier, komiksów i ilustruje książki. Jest współtwórcą Potęgi Obrazu, marki, która prowadzi szkolenia z concept artu i digital paintingu.

Warsztaty

Warsztaty odbędą się 21 grudnia o godz. 9.00 w auli Liceum Plastycznego im. St. I. Witkiewicza przy ul. Koszalińskiej 9. Wstęp wolny. Zapisy pod numerem telefonu: 59 845 60 70 lub 516 248 129.

– Szkolenia z concept artu i digital paintingu prowadzone przez Andrzeja Graniaka cieszą się w Polsce bardzo dużym powodzeniem.

Umiejętność posługiwania się cyfrowymi narzędziami graficznymi, malarskimi i wiedzą związaną z projektowaniem pod kątem tworzenia realizacji, między innymi do gier wideo, komiksów, ilustracji, projektowania kostiumów do filmów pozwala rozszerzyć zakres możliwości twórczych młodych ludzi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z panem Graniakiem – mówi Julita Rzepka, nauczyciel w Liceum Plastycznym im. St. I. Witkiewicza w Słupsku.