Spotkanie z Panem Kuleczką, Kaczką Katastrofą i ich przyjaciółmi w Tęczy

W najbliższe dwie soboty (29. kwietnia i 6. maja) w Tęczy spotkanie z Panem Kuleczką, Kaczką Katastrofą i ich przyjaciółmi.

„Pan Kuleczka” to śpiewna i zgrabna opowieść o uczuciach, które są odkrywane przez bohaterów, ale także oswajane i dopasowywane z empatią do innych. Widz może mieć poczucie, że nagle znalazł się w zaczarowanej przestrzeni uważnie przygotowanej, aby świat rzeczy zwykłych nabrał magicznej głębi. (…)

Postaci spektaklu, jak Kaczka Katastrofa (Anna Rau), Pies Pypeć (Alicja Gierłowska), Mucha Bzyk Bzyk (Izabela Nadobna-Polanek) i Pan Kuleczka (Iwo Bochat) niespiesznie budują atmosferę przygody, naprowadzając i wzbudzając ciekawość młodego widza.

Spotkanie z Panem Kuleczką, Kaczką Katastrofą i ich przyjaciółmi w Tęczy
Spotkanie z Panem Kuleczką, Kaczką Katastrofą i ich przyjaciółmi w Tęczy

Aktorzy opowiadają i budują klarowną opowieść także poprzez piosenki, które zdecydowanie ubogacają spektakl. To ciekawa propozycja także dla tych dorosłych, dla których powrót do dzieciństwa może stać się inspiracją do kontaktu z własnym dzieckiem. – pisze Katarzyna Wysocka w „Gazecie Świętojańskiej”.

Spektakl dla widzów od lat 3.
Sobota 29. kwietnia i 6 maja 2023 r., godz. 11.00

link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/1625089464674159/
bilety online: https://biletyna.pl/spektakl/Pan-Kuleczka-Teatr-Lalki-Tecza/Slupsk

Informacja: Piotr Merecki – Teatr Lalki Tęcza w Słupsku

Fotografie: ze spektakli autorstwa Magdy Tramer (Fotografie poddano reedycji przez 10minut TV zmieniając ich rozmiar – pod kątem publikacji w internecie)