Spotkanie z artystą plastykiem Andrzejem Szulcem

Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatny cykl wykładów z historii sztuki.

Forum sztuki i artystów

Od roku szkolnego 2019/20 funkcjonować on będzie pod nazwą „Forum sztuki i artystów”. W ramach spotkań odbywać się będą wykłady poświęcone wybranym zagadnieniom z dziejów sztuki polskiej, europejskiej i powszechnej oraz spotkania z artystami, którzy opowiedzą o swoich pasjach, inspiracjach, początkach drogi twórczej i całej twórczości oraz zdradzą tajniki warsztatu artystycznego.

Spotkanie z Andrzejem Szulcem

Zapraszamy wszystkich na spotkanie z artystą plastykiem ANDRZEJEM SZULCEM, artystą pochodzącym z Łodzi, absolwentem PWSSP we Wrocławiu oraz Podyplomowego Studium Scenografii TV-Teatralno-Filmowej przy ASP w Warszawie, który od lat związany jest ze Słupskiem.

Zajmuje się malarstwem sztalugowym, rysunkiem, projektowaniem plastycznym i scenografią. W jego dorobku znalazły się także realizacje teatralne w kraju i za granicą. Artysta był uczestnikiem oraz Komisarzem Międzynarodowych Plenerów Młodych w Miastku.

Uczestniczył także w plenerach "M – jak morze" w Ustce i współtworzył oprawę plastyczną widowisk plenerowych słupskiego teatru "Rondo". Mieszka i pracuje w Słupsku.

Spotkanie odbędzie w sobotę 21 WRZEŚNIA w Białym Spichlerzu przy ul. Szarych Szeregów 12 o godzinie 10.00.

Wstęp wolny.

Spotkanie z Andrzejem Szulcem
Spotkanie z Andrzejem Szulcem