ROCK SYMPHO SHOW 2023 w Hali Gryfia w Słupsku

Nowoczesna ukraińska orkiestra crossover PRIME ORCHESTRA odwiedzi europejskie miasta jesienią 2023 roku z nowym, potężnym programem – ROCK SYMPHO SHOW!

Koncerty odbędą się w miastach Czech, Niemiec, Francji, Polski, krajów bałtyckich i nie tylko. Koncert w Słupsku (Polska) odbędzie się 19 października. Hala Gryfia. Start o 19:00.

ROCK SYMPHO SHOW 2023

ROCK SYMPHO SHOW 2023 – nowy imponujący, jasny i mocny program muzyczny. W programie występu znajdują się ekskluzywne covery orkiestry, które nadają znanym na całym świecie przebojom rockowym nowe brzmienie, wzbogacone symfonicznymi barwami, a widzowie mają okazję odkryć niezbadane strony swojej ulubionej muzyki i naładować się energią!

THE PRODIGY, NIRVANA, DEEP PURPLE, KISS, QUEEN, THE BEATLES, METALLICA, DEPECHE MODE, IMAGINE DRAGONS, COLDPLAY i inne.

Wykonane zostaną także rockowe wersje utworów ukraińskich. Wykorzystując cały arsenał twórczy i techniczny, przez 2 godziny na żywo, liczny
zespół PRIME ORCHESTRA, w skład którego wchodzą błyskotliwi profesjonalni muzycy i wokaliści orkiestry, potężny zespół rockowy, mistrz efektów dźwiękowych DJ i niezwykle charyzmatyczny dyrygent – ​​tworzą niezrównany rockowy klimat, szalona dynamika i zapał w nowym programie ROCK SYMPHO SHOW!

Krótkie odniesienie. Fenomen PRIME ORCHESTRA wdarł się do przestrzeni muzycznej i koncertowej na fali jakościowo nowej muzyki ukraińskiej w 2014 roku.

Innowacyjna, wciągająca orkiestra crossover stworzyła niszę i od razu stała się liderem programów koncertowych Sympho Show. Prime Orchestra stworzyła covery i mash-upy światowych hitów i ścieżek dźwiękowych w oryginalnej aranżacji i opakowała je w jasną oprawę wizualną. Orkiestra stworzyła 20 programów, dała ponad tysiąc koncertów w różnych krajach świata.

Pomoc dla Ukrainy. PRIME ORCHESTRA koncertuje na rzecz Ukrainy od maja 2022 roku, kiedy to ewakuowano muzyków. Podczas swoich występów opowiadają europejskiej publiczności o swoich osobistych doświadczeniach, o okropnościach wojny, pokazują filmy, wzywają Ukraińców o pomoc i wyrażają wdzięczność wszystkim, którym na nich zależy. Orkiestra pochodzi z Charkowa, Miasta Muzyki UNESCO, które od 24 lutego 2022 roku znajduje się pod ciągłym ostrzałem Federacji Rosyjskiej. Dlatego podczas tournée orkiestra organizuje zbiórkę pieniędzy dla Ukraińców cierpiących z powodu wojny.

Dzięki koncertom i pomocy troskliwych Europejczyków 50 generatorów już dostarcza energię mieszkańcom okupowanych miast obwodu charkowskiego, przesłano sprzęt medyczny i artykuły dla osób niepełnosprawnych, leki, ubrania, żywność dla niemowląt i inne rzeczy. Za środki zebrane dzięki koncertom orkiestra zakupiła w Niemczech dwie karetki pogotowia i wysłała je do ratowania życia ludzi w obwodzie charkowskim, a także przekazała pomoc organizacjom ratującym zwierzęta. W ostatnim czasie orkiestra zakupiła i przekazała sprzęt medyczny dla ośrodka rehabilitacyjnego „Nezlamni” we Lwowie oraz specjalny autobus z hydrowindą do transportu osób po amputacjach, leczonych w 8. Miejskim Szpitalu Klinicznym w Kijowie. Spektakle i liczne wywiady z europejskimi gazetami, radiem i telewizją dają artystom możliwość przekazania głównego tematu – nie zapominajcie, w pobliżu toczy się straszliwa wojna, Ukraina potrzebuje pomocy!

Informacja prasowa – tekst i video: PRIME ORCHESTRA