Nowy Teatr w Słupsku wraca do gry!

Już od 29 maja Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku zaprasza widzów do nowego budynku. Na scenie przy ulicy Lutosławskiego 1 będziemy grali dla Państwa w maju, czerwcu i sierpniu. Spektakle sierpniowe zaplanowaliśmy również na tarasie umiejscowionym na dachu nowej siedziby. W naszym repertuarze znalazły się pozycje rozrywkowe i muzyczne.

W czerwcu zaprosimy Państwa na premierę komedii „Wieczór kawalerski” w reżyserii Pawła Pitery, a w sierpniu na autorski spektakl muzyczny „Leśmian na dachu” w wykonaniu naszej aktorki Moniki Bubniak. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w naszym repertuarze coś dla siebie!

A w repertuarze:

Żona potrzebna od zaraz” – 29 i 30 maja oraz 4 i 5 czerwca godzina 19:00

Błyskotliwa komedia omyłek ze skandalem obyczajowym w tle. Młody i ambitny Jim zaprasza swojego ultrakonserwatywnego szefa do domu na rodzinną kolację. Co jednak, gdy okaże się, że mężczyzna ma kilka żon i to nie do końca swoich?

https://nowyteatr.pl/spektakle/zona-potrzebna-od-zaraz/

Wieczór kawalerski” od 11 (premiera) – 13 oraz 18 – 20 czerwca, 13 – 15 sierpnia godzina 19:00

Po burzliwym wieczorze kawalerskim przyszły pan młody budzi się w zarezerwowanym na noc poślubną hotelowym pokoju u boku pięknej, lecz… kompletnie sobie nieznanej kobiety. Czy uda im się wybrnąć z kłopotów? A może los podpowie im rozwiązanie, którego nie nikt wcześniej nie planował?

https://nowyteatr.pl/spektakle/wieczor-kawalerski-premiera/

Seks dla opornych” – 23 i 24 czerwca godzina 19:00

Bijąca rekordy popularności komedia z nutką pikantnego humoru i głębszym morałem w tle. Małżeństwo z trzydziestoletnim „stażem” wyrusza do luksusowego hotelu w podróż mającą uratować ich związek. Czy weekend we dwoje wystarczy do rozbudzenia w nich namiętności?

https://nowyteatr.pl/spektakle/seks-dla-opornych/

Leśmian na dachu” – 6 – 8 oraz 20-22 sierpnia godzina 19:00

„Leśmian na dachu” – muzyczny wieczór z poezją Leśmiana w wykonaniu Moniki Bubniak i Przemysława Książka. Miejsce na leżaku i panorama miasta w cenie biletu.

https://nowyteatr.pl/spektakle/lesmian-na-dachu/

Pomoc domowa” 27 – 29 czerwca godzina 19:00

Wybuchowa mieszanka małżeńskich romansów, intryg rubasznej pokojówki i karkołomnych zbiegów okoliczności. Kto ruszy z pomocą zagubionym kochankom? I czy uda im się wyjść cało z opresji?

https://nowyteatr.pl/spektakle/pomoc-domowa/