Julia Pietrucha – FOLK IT TOUR

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk zaprasza na wyjątkowy koncert Julii Pietruchy w ramach trasy FOLK it! Tour II

FOLK IT! TOUR

Na początku było ukulele

Jego dźwięki towarzyszyły mi podczas podróży, w smutku i radości, wypełniały ciszę i uzupełniały śpiewane przeze mnie melodie.

Potem pojawiły się: piano, gitara, perkusja, skrzypce, kontrabas, mandolina, a na końcu puzon. Tak powstał zespół, z którym nagrałam dwie piękne płyty, podróżowałam po Polsce koncertując przez ostatnie 3 lata i zrozumiałam, że muzyka to moja pasja.

Ale przychodzi czas kiedy chce się wrócić do początków – poczuć na nowo ten dreszcz, który czuło się po raz pierwszy siedząc samotnie w pokoju, na dywanie, śpiewając dla samej siebie.

Folk it! Marzenia są po to by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić Was na trasę koncertową podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt Parsley i Postcards From the Seaside”

Julia Pietrucha - FOLK it! TOUR
Julia Pietrucha – FOLK it! TOUR

Wracają z zupełnie nową odsłoną koncertów – w zmienionym składzie!

Julii będą na scenie towarzyszyli multiinstrumentaliści, z którymi od nowa zaaranżowała znane dotychczas utwory.

Nie zabraknie także niespodzianek – nie tylko tych repertuarowych :)

Julia Pietrucha

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.

Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album „Postcards from the seaside”. Do już dobrze znanych nam instrumentów dołączyła mandolina i puzon.

Julia Pietrucha od kilkunastu sezonów z sukcesem koncertuje po Polsce zarażając publiczność swoją energią oraz wyjątkowymi piosenkami.

Julia Pietrucha - FOLK it! TOUR
Julia Pietrucha – FOLK it! TOUR

Miejsce: Sala widowiskowa Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Siemianicach
Czas: 05.03.2020 r. (czwartek), godz. 18:00
Organizator: CKiBP Gminy Słupsk
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż na kupbilecik.pl
80 zł – w dniu koncertu

Julia Pietrucha w Siemianicach
Julia Pietrucha w Siemianicach