Before InterTony: czyli punk, hc i stoner 15 czerwca w Motor Rock Pub!

Zapraszamy 15 czerwca o g. 20 do Motor Rock Pub na koncertową rozgrzewkę przed festiwalem InterTony. Nie zabraknie rwanych gitar, soczystych riffów i łamanych rytmów. Na jednej scenie spotkają się formacje z Niemiec, Holandii i Polski.

Wydarzenie jest również przedsmakiem przed festiwalem InterTony, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Chojnicach, z nowojorskim Sick Of It All na czele, Schizmą, Calm Hatchery, The Black Thunder i innymi żywiołowymi zespołami.

Bilety i program imprezy są dostępne na stronie www.intertony.pl oraz w social mediach.

Before InterTony: czyli punk, hc i stoner 15 czerwca w Motor Rock Pub!
Before InterTony: czyli punk, hc i stoner 15 czerwca w Motor Rock Pub!

Before InterTony

W Słupsku wystąpią:

HAL JOHNSON

Punkrockowy projekt z Münster. Istnieją od 2015 roku, wydali długogrający krążek „Season” oraz kilka „epek”. Zainspirowani takimi zespołami jak The Menzingers, The Beatles i Wee-zer, zagrali ponad 170 koncertów w całej Europie. Obracają się w klimatach melancholii i euforii za-razem. Otwarty dialog i współdziałanie, nie konflikty – taką narrację znajdziecie w ich twórczości.
https://youtu.be/weQHBxrXDMI

HAL JOHNSON
HAL JOHNSON

SWAMP FIRE

Pochodzą z Hengelo w Holandii, obracają się w klimacie psychodelicznego stoner rocka (czasem z domieszką pustyni i kosmosu, czasem ociekającego wodą z mokradeł).
https://youtu.be/MqQhuo7CcCI

Swamp Fire
Swamp Fire

INSTRUKCJA PUSTA

W ich muzyce znajdziecie dawkę post punk’a, emo, melodic hardcore i nie tylko. Energia i emocje to dwa słowa najlepiej opisujące twórczość Instrukcji Pustej. Zespół ma na koncie dużą ilość koncertów na lokalnej scenie i okolicznych festiwalach, między innymi Yach Music Festival Nożyno czy Skibfest Local Scene DIY Festival. Dawali występy u boku takich zespołów jak Noże, Moskwa czy 1125.
https://youtu.be/wFWrycq84GM

Instrukcja Pusta
Instrukcja Pusta

Koncert staruje o godzinie 20, bilety do kupienia na bramce w cenie 30 zł.
Link do wydarzenia: https://fb.me/e/4BmR0YcAk

Informacja, plakat i zdjęcia: Organizator festiwalu InterTony