Z miłości do tworzenia – super oferta narzędzi Parkside w Lidl Polska

Jesień to dobry czas na zmiany. Na przykład w domu: remont, przebudowę czy metamorfozę wnętrz. Wszystkim majsterkowiczom, budowlańcom, hobbystom i złotym rączkom z pomocą przychodzi Lidl Polska! Już w najbliższą sobotę w sklepach stacjonarnych sieci znajdzie się szeroka oferta urządzeń i narzędzi marki Parkside.

Dodatkowo użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli skorzystać z licznych i atrakcyjnych rabatów. Akcja promocyjna będzie obowiązywać od soboty 21 października do środy 25 października.

Piękna, polska złota jesień inspiruje do działania i twórczej pracy. Precyzyjne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych prac budowlanych w domu czy ogrodzie umożliwi szeroka oferta praktycznych urządzeń marki Parkside. Już od soboty 21 października w sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska pojawią się atrakcyjne promocje na wybrane sprzęty Parkside.

Taniej z aplikacją Lidl Plus

Młoto-wiertarka 1050 W Parkside w sklepach Lidl
Młoto-wiertarka 1050 W Parkside w sklepach Lidl

Użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli skorzystać z super promocji na młoto-wiertarkę 1050 W, która będzie dostępna już za 199 zł zamiast 299 zł. To aż o 100 zł taniej. Urządzenie idealnie nada się do obróbki betonu, kamienia, metalu lub drewna. Wbudowane trzy tryby pracy umożliwiają wybór opcji wiercenia z podłączonym udarem lub bez udaru, dłutowania lub kucia z funkcją udaru bez rotacji. Odpowiednio długi kabel (4 m) pozwala na swobodne przemieszczanie się wraz z postępem prac. W zestawie znajdziemy przecinak ostry (250 mm), dłuto płaskie (250 mm), 3 wiertła o średnicy 6, 8 i 10 mm, ogranicznik głębokości, szybko-wymienny uchwyt wiertarski, 50 g smaru oraz dodatkowy uchwyt ręczny.

Akcją promocyjną w ramach aplikacji Lidl Plus objęta będzie również szlifierka kątowa 1200 W. Zapłacimy za nią jedynie 99 zł zestaw zamiast 139 zł . Dzięki 6-stopniowej, regulowanej liczbie obrotów, urządzenie poradzi sobie z obróbką każdej powierzchni. Łatwość i bezpieczeństwo pracy zapewni antypoślizgowy uchwyt z możliwością ustawienia w trzech pozycjach. Dodatkowo uchwyt wyposażony jest w opcję Spindle Lock, czyli blokadę wrzeciona. Trzymetrowy przewód zasilający sprawia, że z urządzenia można swobodnie korzystać w każdym miejscu. Ponadto w zestawie znajdują się: tarcza do cięcia o średnicy 125 mm, klucz montażowy oraz 2 zamienne szczotki węglowe.

Wiertarka rdzeniowa Parkside w sklepach sieci Lidl
Wiertarka rdzeniowa Parkside w sklepach sieci Lidl

Wiercenie otworów w ścianach i stropach nie będzie już stanowiło żadnego problemu z pomocą wiertarki rdzeniowej 1800 W. Z aplikacją Lidl Plus zapłacimy za nią jedynie 399 zł zamiast 499 zł. Urządzenie to idealnie nadaje się do pracy w betonie, cegle, wapieniu czy klinkierze. Umożliwia wiercenie na sucho oraz mokro, dzięki przyłączu wody chłodzącej z zaworem regulacyjnym. Wmontowana w urządzenie podpora na ramię ułatwia użytkownikowi pracę i zapewnia równomierne rozłożenie nacisku na dłoń i ramię. W zestawie znalazły się dodatkowo komplet szczotek węglowych, wkrętak oraz wąż do wody.

To jeszcze nie wszystko! W ofercie sieci Lidl Polska dostępny będzie również zestaw śrubokrętów za 34,99 zł. Znalazły się w nim wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej 4 śrubokręty płaskie, 3 śrubokręty krzyżakowe oraz próbnik napięcia. W pracach remontowych pomocne okażą się również super wytrzymałe szczypce w 6 wzorach w cenie 34,99 zł para czy zestaw wybijaków w stabilnym, metalowym opakowaniu w cenie 39,99 zł zestaw.

Komunikat prasowy, zdjęcia oraz grafika – Lidl Polska