Wakacje z Młodzieżowym Domem Kultury

3

Rok szkolny zbliża się ku końcowi, dlatego to dobry moment, żeby zastanowić się nad tym, jak efektywnie spędzić wakacje. Do skorzystania ze swojej oferty zachęcają pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury.

W placówce przez cały lipiec i dwa ostatnie tygodnie sierpnia będzie można wziąć udział w zajęciach otwartych. Podczas lekcji młodzi słupszczanie nauczą się gry na gitarze, keyboardzie, a także poprawią swoje umiejętności wokalne i plastyczne. Żeby uczestniczyć w ćwiczeniach trzeba wcześniej się na nie zapisać. Wszystkie szczegóły oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury.

Wakacje z Młodzieżowym Domem Kultury

Oprócz zajęć indywidualnych, w placówce odbędą się także półkolonie dla uczniów z klas I-III szkoły podstawowej. Organizatorzy zaplanowali dwa turnusy: pierwszy rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 3 lipca, a drugi rozpocznie się 6 lipca i zakończy 10 lipca. W programie zaplanowano między innymi zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne i wycieczki autokarowe. Udział w półkoloniach jest odpłatny. Koszt jednego turnusu to 125 złotych. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj. Odpowiedni formularz znajduje się na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury. Liczba miejsc jest ograniczona. W każdym turnusie może wziąć udział 40 osób.

W tym roku wyjątkowo szybko rozpoczęła się także rekrutacja na zajęcia oferowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w roku szkolnym 2015/2016. Osoby, które chcą zapisać swoje dziecko po raz pierwszy, mają czas na złożenie odpowiedniego wniosku do 17 czerwca. 30 czerwca ukaże się lista osób przyjętych na konkretne zajęcia, a także informacja o wolnych miejscach w poszczególnych pracowniach.