Mali słupszczanie w piłce nożnej nie mają sobie równych

Zawodnicy słupskiego klubu UKS Byki wygrali w Tuchomiu w turnieju GIVOVA CUP. Rywalizowało 10 zespołów z roczników 2008/2009.

Mali słupszczanie w piłce nożnej

– W turnieju łącznie rozegrano 28 meczy, a Mistrzem VIII edycji został zespół Byki Słupsk, który po rzutach karnych pokonał SI Arkę Gdynia 3:2 – mówi Jolanta Karska, prezes UKS Byki Słupsk.

Wyniki grupy, której grali mali słupszczanie:
SI Arka Gdynia II – AP Bruskowo Wielkie II  5:0
Myśliwiec Tuchomie – UKS Byki Słupsk  0:2
gole: Szymon Ignatowicz i Olaf Borkowski
U2 Bytów – AP Bruskowo Wielkie II  3:0
SI Arka Gdynia II – Myśliwiec Tuchomie  0:1
U2 Bytów – UKS Byki Słupsk  0:3
gole: Szymon Ignatowicz x 2 i Maksymilian Bibik
AP Bruskowo Wielkie II – Myśliwiec Tuchomie  0:7
U2 Bytów – Myśliwiec Tuchomie  2:0
UKS Byki Słupsk – SI Arka Gdynia II  3:0
gole: Olaf Borkowski, Szymon Ignatowicz
i Tomasz Krassowski
U2 Bytów – SI Arka Gdynia II  3:3
UKS Byki Słupsk – AP Bruskowo Wielkie II  3:0
gole: Olaf Borkowski x 2 i Szymon Ignatowicz
Tabela
1. UKS Byki Słupsk        12 pkt, bramki 11:0
2. U2 Bytów                7 pkt, bramki  8:6
3. Myśliwiec Tuchomie      6 pkt, bramki  8:4
4. SI Arka Gdynia II       4 pkt, bramki  8:7
5. AP Bruskowo Wielkie II  0 pkt, bramki  0:18

faza pucharowa
ćwierćfinały
SI Arka Gdynia I – SI Arka Gdynia II  1:1, karne 4:3
Kaszubia Studzienice-Myśliwiec Tuchomie 0:0,karne 3:2
AP Bruskowo Wielkie II – U2 Bytów  1:3
Start Miastko – UKS Byki Słupsk  0:5
gole: Olaf Borkowski, Szymon Ignatowicz,
Tomasz Krassowski, Maksymilian Bibik
i Franciszek Zawistowski

półfinały
SI Arka Gdynia I – U2 Bytów  3:0
Kaszubia Studzienice – UKS Byki Słupsk  0:2
gole: Tomasz Krassowski i gol samobójczy

finał
SI Arka Gdynia I – UKS Byki Słupsk  1:1, karne 1:2
gole: gol samobójczy oraz w rzutach karnych:
Tomasz Krassowski i Mateusz Jałtuszewski

Reklama - Podnośnik koszowy w SłupskuPodnośnik koszowy Słupsk

Kolejność końcowa:
1. Byki Słupsk
2.SI Arka Gdynia I
3.U-2 Bytów
4. Kaszubia Studzienice
5-8. AP GKS Myśliwiec Tuchomie, AP Bruskowo Wielkie I, Start Miastko, SI Arka Gdynia II.
Miejsca 9-10. Drutex Bytovia Bytów, AP Bruskowo Wielkie II.

Najlepszy Strzelec-Tomasz Godlewski -13 goli- SI Arka Gdynia I
Najlepszy Zawodnik-Szymon Ignatowicz- Byki Słupsk
Najlepszy Bramkarz-Feliks Hielsen- Kaszubia Studzienice.

W nagrodę Byki otrzymały komplet strojów sportowych, a zawodnicy nagrody rzeczowe.
skład UKS Byki Słupsk
Maksymilian Bibik
Olaf Borkowski
Dawid Dawidowicz
Mateusz Gałek
Szymon Ignatowicz
Mateusz Jałtuszewski
Tomasz Krassowski
Franciszek Zawistowski