Deborah Brown poprowadzi warsztaty dla młodych wokalistów

10

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zorganizuje bezpłatne warsztaty, podczas których młodzi wokaliści będą pracować z amerykańską legendą jazzu, Deborah Brown. Inicjatywa jest skierowana do osób w wieku 18-30 lat zamieszkujących lub pochodzących z terenów wiejskich województwa pomorskiego. Warsztaty odbędą się w dniach 15-18 września w Szczecinie.

Deborah Brown poprowadzi warsztaty dla młodych wokalistów

Jak się zgłosić?

Wystarczy do 7 września przesłać na adres jazzmania@efrwp.pl formularz zgłoszeniowy, który można pobrać na stronie www.efrwp.pl .Do zgłoszenia należy dołączyć maksymalnie dwa nagrania w formacie mp3, prezentujące umiejętności kandydata.

Zwieńczeniem dwudniowych warsztatów będzie koncert w ramach konferencji z okazji 25-lecia Fundacji Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej oraz otwarcia Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie. Do udziału w warsztatach młodych wokalistów zachęca Marek Zagórski, prezes zarządu Fundacji EFRWP – Naprawdę szczerze zazdroszczę uczestnikom tych warsztatów. Ale o to właśnie chodzi w działaniach podejmowanych przez naszą fundację. Dajemy młodzieży mieszkającej w małych miejscowościach szansę, o jakiej niejeden młody człowiek z miasta może jedynie pomarzyć. Dzieci i młodzież ze wsi nie są wcale gorsze i mniej utalentowane. Cieszę się i wierzę w to mocno, że kolejna odsłona organizowanych przez nas warsztatów jazzowych odkryje nowe muzyczne talenty.

Organizator pokrywa koszty ubezpieczenia, zakwaterowania oraz wyżywienia uczestników. Młodzi wokaliści muszą jedynie dojechać na warsztaty na własny koszt.

Oceń wiadomość